Zaloguj
Wyszukiwanie
ZS PSP i PG w Baborowie
Gr.1: Mirosław Lewicki
Gr.2: Adam Ratuś
Gr.3: Piotr Kucharski
Gr.4: Elżbieta Korbecka
SP w Bąkowicach
Gr.1: Renata Boduch
Gr.2: Cezary Zając
Gr.3: Renata Boduch
Gr.4: Aneta Garkut
PG w Chocianowicach
Gr.1: Karolina Jasicka - Kolczyk
Gr.2: Karolina Jasicka - Kolczyk
Gr.3: Anna Moczygemba
Gr.4: Anita Gawlita - Wójcik
PG w Dobrodzieniu
Gr.1: Marta Więdłocha
Gr.2: Marta Więdłocha
Gr.3: Jarosław Szeląg
Gr.4: Elżbieta Borkowska
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim
Gr.1: Elżbieta Rychlik
Gr.2: Elżbieta Rychlik
Gr.3: Zbigniew Wajman
Gr.4: Elżbieta Osiol
PSP w Dobrzyniu + ZS-P w Lubszy
Gr.1: Anna Krokosz
Gr.2: Justyna Snopkowska
Gr.3: Halina Pawłowicz
Gr.4: Robert Michalak
Gimn. nr 2 z OI w Głubczycach
Gr.1: Jerzy Naszkiewicz
Gr.2: Jerzy Naszkiewicz
Gr.3: Ewa Błażków
Gr.4: Dorota Krupa
PG nr 1 w Głuchołazach
Gr.1: Ewa Koksanowicz
Gr.2: Marzena Ludwa
Gr.3: Maciej Grubiak
Gr.4: Wiesława Wanicka
PSP nr 2 w Gogolinie
Gr.1: Anna Rosenberger
Gr.2: Bernadeta Konieczna
Gr.3: Joachim Stiebler
Gr.4: Joachim Stiebler
PSP nr 3 w Grodkowie
Gr.1: Ludmiła Rudnicka
Gr.2: Grażyna Jakubowska
Gr.3: Wiesław Jakubowski
Gr.4: Wiesław Jakubowski
Zespół: Gimn., SP i PP w Jarnołtowie
Gr.1: Iwona Bolisęga
Gr.2: Agnieszka Salecka
Gr.3: Beata Bukartyk
Gr.4: Beata Kopeć
ZS-P w Kałkowie
Gr.1: Aurelia Rożniatowska
Gr.2: Aurelia Rożniatowska
Gr.3: Teresa Miechkota
Gr.4: Maria Szandor
ZSO w Kamienniku
Gr.1: Bogumiła Janiszewska
Gr.2: Iwona Charczyńska
Gr.3: Iwona Charczyńska
Gr.4: Marcin Minkowicz
PSP w Karłowicach
Gr.1: Alicja Łęczyńska
Gr.2: Anna Ormian
Gr.3: Anita Macioszek
Gr.4: Anita Macioszek
SP w Komornikach + SP w Strzeleczkach
Gr.1: Elżbieta Jóźwiak
Gr.2: Alicja Szczepańska
Gr.3: Iwona Ficek
Gr.4: Sylwia Kunert
ZS w Korfantowie
Gr.1: Jadwiga Fudalej
Gr.2: Danuta Korzeniowska
Gr.3: Piotr Krzywicki
Gr.4: Piotr Krzywicki
ZSS nr 1 w Krapkowicach
Gr.1: Agnieszka Sondej
Gr.2: Agnieszka Sondej
Gr.3: Beata Sikacka
Gr.4: Damian Drab
PG nr 2 w Krapkowicach
Gr.1: Alicja Dymek
Gr.2: Joanna Cebula
Gr.3: Olga Żur
Gr.4: Ewa Ryszytyło
PG w Leśnicy
Gr.1: Joanna Rigol
Gr.2: Mariola Browarska
Gr.3: Joanna Rigol
Gr.4: Ewa Janas
Gimn. w Lewinie Brzeskim
Gr.1: Agnieszka Adamska
Gr.2: Anna Dobrowolska-Urbanek
Gr.3: Krystyna Pańpuch
Gr.4: Krystyna Pańpuch
ZS w Łambinowicach
Gr.1: Małgorzata Mazurska
Gr.2: Małgorzata Mazurska
Gr.3: Bożena Wojciechowska
Gr.4: Jolanta Szczepańska
PSP w Łubnianach
Gr.1: Krzysztof Chaliński
Gr.2: Krzysztof Chaliński
Gr.3: Gabriela Sygulka
Gr.4: Norbert Dreier
SP nr 2 w Niemodlinie
Gr.1: Katarzyna Bilińska
Gr.2: Aneta Kramczyńska
Gr.3: Aneta Kramczyńska
Gr.4: Jacek Kuźniak
PG nr 1 w Oleśnie
Gr.1: Sławomira Trzaskowska
Gr.2: Adam Adamski
Gr.3: Piotr Gręda
Gr.4: Piotr Gręda
PZS-P w Olszance
Gr.1: Dorota Woźniakowska
Gr.2: Anna Machowska
Gr.3: Ewa Chruszczewska
Gr.4: Ewa Chruszczewska
Gim. w Otmuchowie
Gr.1: Chopkowicz Beata
Gr.2: Dariusz Dolinkiewicz
Gr.3: Dariusz Dolinkiewicz
Gr.4: Ewa Wąsowicz
ZS w Otmuchowie
Gr.1: Renata Lichowicz
Gr.2: Bożena Wenerska
Gr.3: Bożena Wenerska
Gr.4: Monika Banajska
PSP nr 1 w Ozimku
Gr.1: Małgorzata Dybaś
Gr.2: Małgorzata Wronowska
Gr.3: Grażyna Świercz
Gr.4: Katarzyna Mahari
PSP nr 2 w Paczkowie
Gr.1: Jolanta Jurek
Gr.2: Teresa Burba
Gr.3: Bożena Wieczorek
Gr.4: Teresa Burba
PG w Praszce
Gr.1: Krzysztof Knaga
Gr.2: Krzysztof Knaga
Gr.3: Jolanta Piszczałka
Gr.4: Ewa Tobiś
PSP nr 2 w Praszce
Gr.1: Krzysztof Knaga
Gr.2: Krzysztof Knaga
Gr.3: Brygida Jachymska
Gr.4: Marlena Krzemińska
PSP w Prószkowie
Gr.1: Irena Bok
Gr.2: Irena Bok
Gr.3: Elżbieta Tokarska - Wydrych
Gr.4: Kornelia Kownacka
PSP nr 3 w Prudniku
Gr.1: Małgorzata Malinowska
Gr.2: Anita Pałys
Gr.3: Ewa Kleszcz
Gr.4: Ewa Kleszcz
PG nr 1 w Prudniku
Gr.1: Anna Tuła Nowacińska
Gr.2: Magdalena Jędrzej
Gr.3: Małgorzata Szczepańska
Gr.4: Małgorzata Szczepańska
PG w Radłowie
Gr.1: Anna Chrzęstek
Gr.2: Katarzyna Barcz
Gr.3: Iwona Bartela
Gr.4: Iwona Bartela
PG w Rudnikach
Gr.1: Dariusz Niedrygoś
Gr.2: Piotr Rasztar
Gr.3: Piotr Rasztar
Gr.4: Beata Rasztar
GSP w Skarbimierzu Os.
Gr.1: Wiesława Panek
Gr.2: Błażej Kolanowski
Gr.3: Agata Kuziemska
Gr.4: Agata Kuziemska
ZS: SP i Gimn. w Skoroszycach
Gr.1: Czesław Cichoński
Gr.2: Ewa Lorenc
Gr.3: Czesław Cichoński
Gr.4: Dorota Lis
PSP w Strojcu
Gr.1: Iwona Niedzielska - Kalemba
Gr.2: Lidia Błach
Gr.3: Zdzisław Belka
Gr.4: Iwona Niedzielska - Kalemba
PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich
Gr.1: Henryk Mielcarz
Gr.2: Henryk Mielcarz
Gr.3: Sabina Knopik
Gr.4: Dariusz Wąsik
PSP nr 7 w Strzelcach Opolskich
Gr.1: Sebastian Cichoń
Gr.2: Mirosława Horzela-Skrzypek
Gr.3: Justyna Malek
Gr.4: Justyna Malek
PSP nr 1 w Zdzieszowicach
Gr.1: Justyna Garbacz
Gr.2: Wiesław Walendzik
Gr.3: Dariusz Polewski
Gr.4: Justyna Garbacz
PSP nr 3 w Zdzieszowicach
Gr.1: Barbara Łania
Gr.2: Aneta Konopka
Gr.3: Joanna Jabłońska
Gr.4: Karina Filusz
ZS-P w Złotnikach
Gr.1: Sylwia Męczywór
Gr.2: Iwona Ciszewska
Gr.3: Sylwia Męczywór
Gr.4: Iwona Janczak
SP w Zopowym + SP w Klisinie
Gr.1: Grażyna Dubiel
Gr.2: Łukasz Dzieża
Gr.3: Andrzej Skalik
Gr.4: Beata Skalik
WODIiP Opole
Gr.1: Janusz Podolak
Gr.2: Stanisław Rożniatowski
Gr.3: Artur Nowak
Wyświetl chronologicznie
|
Wyświetl wg. typu zasobu
Szkoła:
PSP nr 3 w Grodkowie
Grupa:
Grupa 2
Opiekun:
Grażyna Jakubowska
[Zobacz]
[2010-04-12 11:47:07]
Dodano SCENARIUSZ ZAJĘĆ
Scenariusz zajec - My i nasz swiat
[Zobacz]
[2010-04-26 12:42:18]
Dodano OPRACOWANIE EDUKACYJNE
Opracowanie edukacyjne – Prezentacja – Zajecia w ramach projektu NTUE
[Zobacz]
[2010-04-26 12:39:20]
Dodano OPRACOWANIE EDUKACYJNE
Opracowanie edukacyjne – Prezentacja – Wycieczki w ramach projektu NTUE
[Zobacz]
[2010-04-26 12:33:29]
Dodano OPRACOWANIE EDUKACYJNE
Opracowanie edukacyjne – Prezentacja – Podstawowe informacje o projekcie
[Zobacz]
[2010-03-25 10:13:29]
Dodano PLIK
Dyktafon – Wiosna-cieplejszy wieje wiatr– piosenka ze spektaklu – Witamy wiosnę
[Zobacz]
[2010-03-25 10:11:33]
Dodano PLIK
Dyktafon – Spektakl – Witamy wiosnę – Wiosna przyszła
[Zobacz]
[2010-03-25 10:10:14]
Dodano PLIK
Dyktafon – Pszczoły
[Zobacz]
[2010-03-25 09:25:13]
Dodano PLIK
Dyktafon – Na wesołej łące– piosenka ze spektaklu – Witamy wiosnę
[Zobacz]
[2010-03-25 09:23:21]
Dodano PLIK
Dyktafon – U fryzjera
[Zobacz]
[2010-03-25 09:22:07]
Dodano PLIK
Dyktafon – Spektakl – Witamy wiosnę – No i właśnie wyszły jeże
[Zobacz]
[2010-03-25 09:20:44]
Dodano PLIK
Dyktafon – Czas na wiosenną pobudkę – piosenka ze spektaklu – Witamy wiosnę
[Zobacz]
[2010-03-25 09:18:48]
Dodano PLIK
Dyktafon – Wiosna w kwietniu– Spektakl – Witamy wiosnę
[Zobacz]
[2010-03-25 09:16:28]
Dodano PLIK
Dyktafon – Dzień dobry panie bocianie
[Zobacz]
[2010-03-25 09:14:45]
Dodano PLIK
Dyktafon – Spektakl – Witamy wiosnę – Nie masz pana nad bociana
[Zobacz]
[2010-03-25 09:12:45]
Dodano PLIK
Dyktafon – Proszę o zielone
[Zobacz]
[2010-03-25 09:11:19]
Dodano PLIK
Audio – Spektakl – Witamy wiosnę – Powiedz boćku na co czekasz
[Zobacz]
[2010-03-25 09:09:01]
Dodano PLIK
Dyktafon – Wiosna w błękitnej sukience – wokal
[Zobacz]
[2010-03-25 09:06:23]
Dodano PLIK
Witamy wiosnę – Wiosno wiosno– Dyktafon
[Zobacz]
[2010-03-25 09:04:47]
Dodano PLIK
Spektakl – Witamy wiosnę – Przylecialy skowroneczki– Dyktafon
[Zobacz]
[2010-03-25 09:03:27]
Dodano PLIK
Spektakl – Witamy wiosnę – Kochana jaskółeczko – Dyktafon
[Zobacz]
[2010-03-25 09:01:58]
Dodano PLIK
Audio – Spektakl – Witamy wiosnę – wokal
[Zobacz]
[2010-03-25 08:59:59]
Dodano PLIK
Dyktafon – Spektakl – Witamy wiosnę – Telefon
[Zobacz]
[2010-03-25 08:58:28]
Dodano PLIK
Dyktafon – Spektakl – Witamy wiosnę - Pierwszy obudził się pierwiosnek
[Zobacz]
[2010-03-12 18:51:45]
Dodano PLIK
Film - Noworoczny Koncert Kolęd - Rozśpiewały się obłoki - ISKIERKI
[Zobacz]
[2010-03-12 18:38:53]
Dodano PLIK
Film - Noworoczny Koncert Kolęd - Lulajże Jezuniu – ISKIERKI- Flety
[Zobacz]
[2010-03-11 16:27:24]
Dodano PLIK
Film - Jezus malusieńki - Wiktoria Kotas
[Zobacz]
[2010-03-11 16:17:37]
Dodano PLIK
Film-Noworoczny Koncert Kolęd - ISKIERKI - Finał
[Zobacz]
[2010-03-11 12:01:36]
Dodano ZDJĘCIE
Wycieczka do Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach
[Zobacz]
[2010-03-11 12:00:50]
Dodano ZDJĘCIE
Lekcja muzealną - Święta Wielkanocne na Śląsku
[Zobacz]
[2010-03-11 11:59:16]
Dodano ZDJĘCIE
Wycieczka do Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach na lekcję muzealną
[Zobacz]
[2010-03-11 11:56:41]
Dodano ZDJĘCIE
Wycieczka na lekcję muzealną - Święta Wielkanocne na Śląsku
[Zobacz]
[2010-03-11 11:55:49]
Dodano ZDJĘCIE
Lekcja muzealna - Święta Wielkanocne na Śląsku - obrzędy i zwyczaje
[Zobacz]
[2010-03-11 11:54:52]
Dodano ZDJĘCIE
Wycieczka do Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach na lekcję muzealną - Święta Wielkanocne na Śląsku
[Zobacz]
[2010-03-11 11:54:10]
Dodano ZDJĘCIE
Lekcja muzealna - Święta Wielkanocne na Śląsku - obrzędy i zwyczaje
[Zobacz]
[2010-03-11 11:53:25]
Dodano ZDJĘCIE
Wycieczka do Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach na lekcję muzealną - Święta Wielkanocne na Śląsku - obrzędy i zwyczaje
[Zobacz]
[2010-03-10 10:02:02]
Dodano ZDJĘCIE
WOLNOŚĆ – MANIFESTUJĘ - już w komputerze
[Zobacz]
[2010-03-10 10:00:56]
Dodano ZDJĘCIE
Nagranie piosenki WOLNOŚĆ – MANIFESTUJĘ - Justyna
[Zobacz]
[2010-03-10 10:00:08]
Dodano ZDJĘCIE
Komputer, mikrofon i do dzieła
[Zobacz]
[2010-03-10 09:59:16]
Dodano ZDJĘCIE
Komputer, mikrofon i co nam jeszcze trzeba?
[Zobacz]
[2010-03-10 09:58:00]
Dodano ZDJĘCIE
Nagranie piosenki WOLNOŚĆ – MANIFESTUJĘ – Iskierki i Rytmix
[Zobacz]
[2010-03-10 09:57:31]
Dodano ZDJĘCIE
Nagranie piosenki WOLNOŚĆ – MANIFESTUJĘ – Iskierki i Rytmix
[Zobacz]
[2010-03-10 09:55:46]
Dodano ZDJĘCIE
Wojewódzki Przegląd Zespołów Kolędniczych i Kolędujących - Paula Krawiec
[Zobacz]
[2010-03-10 09:55:12]
Dodano ZDJĘCIE
Wojewódzki Przegląd Zespołów Kolędniczych i Kolędujących - ISKIERKI
[Zobacz]
[2010-03-10 09:54:30]
Dodano ZDJĘCIE
Wojewódzki Przegląd Zespołów Kolędniczych i Kolędujących - ISKIERKI
[Zobacz]
[2010-03-09 16:37:57]
Dodano ZDJĘCIE
Spotkanie z emerytowanymi nauczycielami - ISKIERKI
[Zobacz]
[2010-03-09 16:37:02]
Dodano ZDJĘCIE
Spotkanie z emerytowanymi nauczycielami - ISKIERKI i RYTMIX
[Zobacz]
[2010-03-09 16:36:15]
Dodano ZDJĘCIE
Spotkanie z emerytowanymi nauczycielami - Nasi goście
[Zobacz]
[2010-03-09 16:35:31]
Dodano ZDJĘCIE
Spotkanie z emerytowanymi nauczycielami - ISKIERKI
[Zobacz]
[2010-01-22 09:25:11]
Dodano ZDJĘCIE
Plebiscyt na 10 najlepszych sportowców-ISKIERKI I RYTMIX 8
[Zobacz]
[2010-01-22 09:24:06]
Dodano ZDJĘCIE
Plebiscyt na 10 najlepszych sportowców-ISKIERKI I RYTMIX 7
[Zobacz]
[2010-01-22 09:23:28]
Dodano ZDJĘCIE
Plebiscyt na 10 najlepszych sportowców-ISKIERKI I RYTMIX 6
[Zobacz]
[2010-01-22 09:22:44]
Dodano ZDJĘCIE
Plebiscyt na 10 najlepszych sportowców-ISKIERKI I RYTMIX 5
[Zobacz]
[2010-01-22 09:21:32]
Dodano ZDJĘCIE
Plebiscyt na 10 najlepszych sportowców-ISKIERKI I RYTMIX 4
[Zobacz]
[2010-01-22 09:20:49]
Dodano ZDJĘCIE
Plebiscyt na 10 najlepszych sportowców-ISKIERKI I RYTMIX 3
[Zobacz]
[2010-01-22 09:19:36]
Dodano ZDJĘCIE
Plebiscyt na 10 najlepszych sportowców-ISKIERKI I RYTMIX-2
[Zobacz]
[2010-01-22 09:18:22]
Dodano ZDJĘCIE
Plebiscyt na 10 najlepszych sportowców-ISKIERKI I RYTMIX
[Zobacz]
[2010-01-22 09:14:38]
Dodano ZDJĘCIE
Konkurs fotograficzny-OZDOBY CHOINKOWE-Maciej Jakubowski-3
[Zobacz]
[2010-01-22 09:13:58]
Dodano ZDJĘCIE
Konkurs fotograficzny-OZDOBY CHOINKOWE-Maciej Jakubowski-2
[Zobacz]
[2010-01-22 09:13:19]
Dodano ZDJĘCIE
Konkurs fotograficzny-OZDOBY CHOINKOWE-Maciej Jakubowski
[Zobacz]
[2010-01-22 09:12:25]
Dodano ZDJĘCIE
Konkurs fotograficzny-OZDOBY CHOINKOWE-Klaudia Sobów-2
[Zobacz]
[2010-01-22 09:11:36]
Dodano ZDJĘCIE
Konkurs fotograficzny-OZDOBY CHOINKOWE-Klaudia Sobów
[Zobacz]
[2010-01-22 09:10:52]
Dodano ZDJĘCIE
Konkurs fotograficzny-OZDOBY CHOINKOWE-Julia Seremet
[Zobacz]
[2010-01-22 09:09:46]
Dodano ZDJĘCIE
Konkurs fotograficzny-OZDOBY CHOINKOWE-Aneta Jabłońska
[Zobacz]
[2010-01-22 09:07:54]
Dodano ZDJĘCIE
Koncert kolęd 2010-Finał
[Zobacz]
[2010-01-22 09:07:13]
Dodano ZDJĘCIE
Koncert kolęd 2010-Boguś Olszewski
[Zobacz]
[2010-01-22 09:05:51]
Dodano ZDJĘCIE
Koncert kolęd 2010-Marcelina Migoń,Wiktoria Palak,Aneta Jabłońska
[Zobacz]
[2010-01-22 09:04:02]
Dodano ZDJĘCIE
Koncert kolęd 2010-Wiktoeia Kotas
[Zobacz]
[2010-01-22 09:02:54]
Dodano ZDJĘCIE
Koncert kolęd 2010-zespół ISKIERKI
[Zobacz]
[2010-01-22 09:02:05]
Dodano ZDJĘCIE
Koncert kolęd 2010-zespół ISKIERKI
[Zobacz]
[2010-01-03 16:13:13]
Dodano PLIK
Wigilijne spotkanie przy oplatku
[Zobacz]
[2010-01-03 15:30:39]
Dodano ZDJĘCIE
Wigilijne spotkanie przy opłatku
[Zobacz]
[2010-01-03 15:30:19]
Dodano ZDJĘCIE
Wigilijne spotkanie przy opłatku
[Zobacz]
[2010-01-03 15:29:50]
Dodano ZDJĘCIE
Wigilijne spotkanie przy opłatku
[Zobacz]
[2010-01-03 15:28:40]
Dodano ZDJĘCIE
Wigilijne spotkanie przy opłatku
[Zobacz]
[2010-01-03 15:28:10]
Dodano ZDJĘCIE
Wigilijne spotkanie przy opłatku
[Zobacz]
[2010-01-03 15:27:49]
Dodano ZDJĘCIE
Wigilijne spotkanie przy opłatku
[Zobacz]
[2009-12-29 11:52:53]
Dodano ZDJĘCIE
Walory turystyczne gminy Grodków - wykład
[Zobacz]
[2009-12-29 11:52:32]
Dodano ZDJĘCIE
Walory turystyczne gminy Grodków - wykład
[Zobacz]
[2009-12-29 11:52:13]
Dodano ZDJĘCIE
Walory turystyczne gminy Grodków - wykład
[Zobacz]
[2009-12-29 11:51:55]
Dodano ZDJĘCIE
Walory turystyczne gminy Grodków - wykład
[Zobacz]
[2009-12-29 11:51:35]
Dodano ZDJĘCIE
Walory turystyczne gminy Grodków - wykład
[Zobacz]
[2009-12-29 11:51:20]
Dodano ZDJĘCIE
Walory turystyczne gminy Grodków - wykład
[Zobacz]
[2009-12-29 11:50:58]
Dodano ZDJĘCIE
Walory turystyczne gminy Grodków - wykład
[Zobacz]
[2009-12-29 11:50:39]
Dodano ZDJĘCIE
Walory turystyczne gminy Grodków - wykład
[Zobacz]
[2009-12-29 11:49:52]
Dodano ZDJĘCIE
Walory turystyczne gminy Grodków - wykład
[Zobacz]
[2009-12-10 10:12:57]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia w pracowni komputerowej
[Zobacz]
[2009-12-10 10:12:19]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia w pracowni komputerowej
[Zobacz]
[2009-12-10 10:11:30]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia - nauka tańca integracyjnego
[Zobacz]
[2009-12-10 10:09:21]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia - nauka tańca integracyjnego
[Zobacz]
[2009-12-10 10:08:52]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia - nauka tańca integracyjnego
[Zobacz]
[2009-12-10 10:08:24]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia - nauka tańca integracyjnego
[Zobacz]
[2009-12-10 10:07:52]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia - nauka tańca integracyjnego
[Zobacz]
[2009-11-28 19:06:59]
Dodano ZDJĘCIE
Fotokronika - Halloween w naszej klasie
[Zobacz]
[2009-11-26 11:56:56]
Dodano ZDJĘCIE
Gminne obchody Święta Niepodległości - Finał
[Zobacz]
[2009-11-26 11:56:19]
Dodano ZDJĘCIE
Gminne obchody Święta Niepodległości - Klaudia
[Zobacz]
[2009-11-26 11:55:52]
Dodano ZDJĘCIE
Gminne obchody Święta Niepodległości - Aneta
[Zobacz]
[2009-11-26 11:55:06]
Dodano ZDJĘCIE
Gminne obchody Święta Niepodległości - Paula
[Zobacz]
[2009-11-26 11:54:42]
Dodano ZDJĘCIE
Gminne obchody Święta Niepodległości
[Zobacz]
[2009-11-26 11:48:56]
Dodano ZDJĘCIE
Gminne obchody Święta Niepodległości
[Zobacz]
[2009-11-26 11:46:28]
Dodano ZDJĘCIE
Dzień Edukacji Narodowej
[Zobacz]
[2009-11-26 11:45:51]
Dodano ZDJĘCIE
Dzień Edukacji Narodowej
[Zobacz]
[2009-11-26 11:45:23]
Dodano ZDJĘCIE
Dzień Edukacji Narodowej
[Zobacz]
[2009-11-26 11:43:15]
Dodano ZDJĘCIE
Z wizytą w Urzędzie Miasta
[Zobacz]
[2009-11-26 11:42:24]
Dodano ZDJĘCIE
Z wizytą w Urzędzie Miasta
[Zobacz]
[2009-11-26 11:39:15]
Dodano ZDJĘCIE
Z wizytą w Urzędzie Miasta
[Zobacz]
[2009-11-26 11:37:10]
Dodano ZDJĘCIE
Z wizytą w Urzędzie Miasta
[Zobacz]
[2009-11-26 11:13:32]
Dodano ZDJĘCIE
Spotkanie w pracowni komputerowej
[Zobacz]
[2009-11-26 11:05:49]
Dodano ZDJĘCIE
Spotkanie - Klaudia,Andżelika i Wiktoria
[Zobacz]
[2009-11-26 11:05:20]
Dodano ZDJĘCIE
Spotkanie - Paula i Klaudia
[Zobacz]
[2009-11-26 11:04:48]
Dodano ZDJĘCIE
Spotkanie - Aneta i Marcelina
[Zobacz]
[2009-11-26 11:04:11]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia - Justyna i Dominika - pełne skupienie
[Zobacz]
[2009-11-26 11:03:37]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia
[Zobacz]
[2009-11-26 11:02:37]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia
[Zobacz]
[2009-11-26 11:01:12]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia
[Zobacz]
[2009-11-26 11:00:31]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia
[Zobacz]
[2009-11-26 10:59:56]
Dodano ZDJĘCIE
Ćwiczenia
[Zobacz]
[2009-11-26 10:59:24]
Dodano ZDJĘCIE
Zajęcia
[Zobacz]
[2009-11-26 10:55:03]
Dodano ZDJĘCIE
Święto Pieczonego Ziemniaka
[Zobacz]
[2009-11-26 10:54:19]
Dodano ZDJĘCIE
Święto Pieczonego Ziemniaka
[Zobacz]
[2009-11-26 10:52:12]
Dodano ZDJĘCIE
Święto Pieczonego Ziemniaka
[Zobacz]
[2009-11-26 10:50:37]
Dodano ZDJĘCIE
Święto Pieczonego Ziemniaka
[2009-10-07 12:28:22]
Zmieniono NAZWĘ GRUPY
Grupa 2
projekt graficzny:
2business
opracowanie interfejsu i optymalizacja kodu:
annet