Zaloguj
Wyszukiwanie
ZS PSP i PG w Baborowie
Gr.1: Mirosław Lewicki
Gr.2: Adam Ratuś
Gr.3: Piotr Kucharski
Gr.4: Elżbieta Korbecka
SP w Bąkowicach
Gr.1: Renata Boduch
Gr.2: Cezary Zając
Gr.3: Renata Boduch
Gr.4: Aneta Garkut
PG w Chocianowicach
Gr.1: Karolina Jasicka - Kolczyk
Gr.2: Karolina Jasicka - Kolczyk
Gr.3: Anna Moczygemba
Gr.4: Anita Gawlita - Wójcik
PG w Dobrodzieniu
Gr.1: Marta Więdłocha
Gr.2: Marta Więdłocha
Gr.3: Jarosław Szeląg
Gr.4: Elżbieta Borkowska
PSP z OS w Dobrzeniu Wielkim
Gr.1: Elżbieta Rychlik
Gr.2: Elżbieta Rychlik
Gr.3: Zbigniew Wajman
Gr.4: Elżbieta Osiol
PSP w Dobrzyniu + ZS-P w Lubszy
Gr.1: Anna Krokosz
Gr.2: Justyna Snopkowska
Gr.3: Halina Pawłowicz
Gr.4: Robert Michalak
Gimn. nr 2 z OI w Głubczycach
Gr.1: Jerzy Naszkiewicz
Gr.2: Jerzy Naszkiewicz
Gr.3: Ewa Błażków
Gr.4: Dorota Krupa
PG nr 1 w Głuchołazach
Gr.1: Ewa Koksanowicz
Gr.2: Marzena Ludwa
Gr.3: Maciej Grubiak
Gr.4: Wiesława Wanicka
PSP nr 2 w Gogolinie
Gr.1: Anna Rosenberger
Gr.2: Bernadeta Konieczna
Gr.3: Joachim Stiebler
Gr.4: Joachim Stiebler
PSP nr 3 w Grodkowie
Gr.1: Ludmiła Rudnicka
Gr.2: Grażyna Jakubowska
Gr.3: Wiesław Jakubowski
Gr.4: Wiesław Jakubowski
Zespół: Gimn., SP i PP w Jarnołtowie
Gr.1: Iwona Bolisęga
Gr.2: Agnieszka Salecka
Gr.3: Beata Bukartyk
Gr.4: Beata Kopeć
ZS-P w Kałkowie
Gr.1: Aurelia Rożniatowska
Gr.2: Aurelia Rożniatowska
Gr.3: Teresa Miechkota
Gr.4: Maria Szandor
ZSO w Kamienniku
Gr.1: Bogumiła Janiszewska
Gr.2: Iwona Charczyńska
Gr.3: Iwona Charczyńska
Gr.4: Marcin Minkowicz
PSP w Karłowicach
Gr.1: Alicja Łęczyńska
Gr.2: Anna Ormian
Gr.3: Anita Macioszek
Gr.4: Anita Macioszek
SP w Komornikach + SP w Strzeleczkach
Gr.1: Elżbieta Jóźwiak
Gr.2: Alicja Szczepańska
Gr.3: Iwona Ficek
Gr.4: Sylwia Kunert
ZS w Korfantowie
Gr.1: Jadwiga Fudalej
Gr.2: Danuta Korzeniowska
Gr.3: Piotr Krzywicki
Gr.4: Piotr Krzywicki
ZSS nr 1 w Krapkowicach
Gr.1: Agnieszka Sondej
Gr.2: Agnieszka Sondej
Gr.3: Beata Sikacka
Gr.4: Damian Drab
PG nr 2 w Krapkowicach
Gr.1: Alicja Dymek
Gr.2: Joanna Cebula
Gr.3: Olga Żur
Gr.4: Ewa Ryszytyło
PG w Leśnicy
Gr.1: Joanna Rigol
Gr.2: Mariola Browarska
Gr.3: Joanna Rigol
Gr.4: Ewa Janas
Gimn. w Lewinie Brzeskim
Gr.1: Agnieszka Adamska
Gr.2: Anna Dobrowolska-Urbanek
Gr.3: Krystyna Pańpuch
Gr.4: Krystyna Pańpuch
ZS w Łambinowicach
Gr.1: Małgorzata Mazurska
Gr.2: Małgorzata Mazurska
Gr.3: Bożena Wojciechowska
Gr.4: Jolanta Szczepańska
PSP w Łubnianach
Gr.1: Krzysztof Chaliński
Gr.2: Krzysztof Chaliński
Gr.3: Gabriela Sygulka
Gr.4: Norbert Dreier
SP nr 2 w Niemodlinie
Gr.1: Katarzyna Bilińska
Gr.2: Aneta Kramczyńska
Gr.3: Aneta Kramczyńska
Gr.4: Jacek Kuźniak
PG nr 1 w Oleśnie
Gr.1: Sławomira Trzaskowska
Gr.2: Adam Adamski
Gr.3: Piotr Gręda
Gr.4: Piotr Gręda
PZS-P w Olszance
Gr.1: Dorota Woźniakowska
Gr.2: Anna Machowska
Gr.3: Ewa Chruszczewska
Gr.4: Ewa Chruszczewska
Gim. w Otmuchowie
Gr.1: Chopkowicz Beata
Gr.2: Dariusz Dolinkiewicz
Gr.3: Dariusz Dolinkiewicz
Gr.4: Ewa Wąsowicz
ZS w Otmuchowie
Gr.1: Renata Lichowicz
Gr.2: Bożena Wenerska
Gr.3: Bożena Wenerska
Gr.4: Monika Banajska
PSP nr 1 w Ozimku
Gr.1: Małgorzata Dybaś
Gr.2: Małgorzata Wronowska
Gr.3: Grażyna Świercz
Gr.4: Katarzyna Mahari
PSP nr 2 w Paczkowie
Gr.1: Jolanta Jurek
Gr.2: Teresa Burba
Gr.3: Bożena Wieczorek
Gr.4: Teresa Burba
PG w Praszce
Gr.1: Krzysztof Knaga
Gr.2: Krzysztof Knaga
Gr.3: Jolanta Piszczałka
Gr.4: Ewa Tobiś
PSP nr 2 w Praszce
Gr.1: Krzysztof Knaga
Gr.2: Krzysztof Knaga
Gr.3: Brygida Jachymska
Gr.4: Marlena Krzemińska
PSP w Prószkowie
Gr.1: Irena Bok
Gr.2: Irena Bok
Gr.3: Elżbieta Tokarska - Wydrych
Gr.4: Kornelia Kownacka
PSP nr 3 w Prudniku
Gr.1: Małgorzata Malinowska
Gr.2: Anita Pałys
Gr.3: Ewa Kleszcz
Gr.4: Ewa Kleszcz
PG nr 1 w Prudniku
Gr.1: Anna Tuła Nowacińska
Gr.2: Magdalena Jędrzej
Gr.3: Małgorzata Szczepańska
Gr.4: Małgorzata Szczepańska
PG w Radłowie
Gr.1: Anna Chrzęstek
Gr.2: Katarzyna Barcz
Gr.3: Iwona Bartela
Gr.4: Iwona Bartela
PG w Rudnikach
Gr.1: Dariusz Niedrygoś
Gr.2: Piotr Rasztar
Gr.3: Piotr Rasztar
Gr.4: Beata Rasztar
GSP w Skarbimierzu Os.
Gr.1: Wiesława Panek
Gr.2: Błażej Kolanowski
Gr.3: Agata Kuziemska
Gr.4: Agata Kuziemska
ZS: SP i Gimn. w Skoroszycach
Gr.1: Czesław Cichoński
Gr.2: Ewa Lorenc
Gr.3: Czesław Cichoński
Gr.4: Dorota Lis
PSP w Strojcu
Gr.1: Iwona Niedzielska - Kalemba
Gr.2: Lidia Błach
Gr.3: Zdzisław Belka
Gr.4: Iwona Niedzielska - Kalemba
PSP nr 1 w Strzelcach Opolskich
Gr.1: Henryk Mielcarz
Gr.2: Henryk Mielcarz
Gr.3: Sabina Knopik
Gr.4: Dariusz Wąsik
PSP nr 7 w Strzelcach Opolskich
Gr.1: Sebastian Cichoń
Gr.2: Mirosława Horzela-Skrzypek
Gr.3: Justyna Malek
Gr.4: Justyna Malek
PSP nr 1 w Zdzieszowicach
Gr.1: Justyna Garbacz
Gr.2: Wiesław Walendzik
Gr.3: Dariusz Polewski
Gr.4: Justyna Garbacz
PSP nr 3 w Zdzieszowicach
Gr.1: Barbara Łania
Gr.2: Aneta Konopka
Gr.3: Joanna Jabłońska
Gr.4: Karina Filusz
ZS-P w Złotnikach
Gr.1: Sylwia Męczywór
Gr.2: Iwona Ciszewska
Gr.3: Sylwia Męczywór
Gr.4: Iwona Janczak
SP w Zopowym + SP w Klisinie
Gr.1: Grażyna Dubiel
Gr.2: Łukasz Dzieża
Gr.3: Andrzej Skalik
Gr.4: Beata Skalik
WODIiP Opole
Gr.1: Janusz Podolak
Gr.2: Stanisław Rożniatowski
Gr.3: Artur Nowak
Wyświetl chronologicznie
|
Wyświetl wg. typu zasobu
Szkoła:
PSP nr 1 w Zdzieszowicach
Grupa:
jedynkowicze
Opiekun:
Wiesław Walendzik
Data dodania
Nazwa zasobu
Komentarz
Wycieczki
2009-10-08 12:52:25
trasa1
Zdjęcia
2010-02-10 11:00:49
Komputery cd.
Dziewczyny wzywają pomocy
2010-02-10 10:58:37
Ach, te komputery
Internet mocno przeszukiwany
2010-02-04 12:26:00
Nowy
Próbujemy się mierzyć
2010-02-04 12:21:49
Nowy sprzęt
Poznajemy nowe urządzenia
2009-10-08 13:19:10
morze
2009-10-08 13:02:27
zdjęcie6
bb
2009-10-08 13:01:48
zdjęcie5
nnn
2009-10-08 13:00:38
zdjęcie4
fajne
2009-10-08 12:59:02
zdjęcie3
go
2009-10-08 12:57:53
zdjęcie2
brr
2009-10-08 12:56:49
zdjęcie1
haha
Inne pliki
2010-04-28 20:25:09
Śladami św. Jana Nepomucena
Inne pliki
2010-05-24 21:01:26
Prezentacja - Sw. Jan Nepomucen i wycieczki rowerowe
Inne pliki
2010-05-23 19:31:31
Wywiad z proboszczem z Rozwadzy i Krępnej
2010-05-23 19:29:00
Wywiad z proboszczem parafii Zdzieszowice
2010-05-16 19:29:58
Pytania do wywiadu z księdzem
2010-05-16 19:28:31
Pytania do wywiadu z księdzem
2010-05-16 19:21:11
Regulamin wycieczek rowerowych
2010-04-28 20:39:53
Konkurs
2010-04-28 20:38:19
Konkurs
2009-10-12 14:57:57
dzwiek
2009-10-12 14:03:18
wycieczka
2009-10-12 13:52:21
Film
podróż
2009-10-08 13:16:10
plik2
2009-10-08 13:14:03
plik
Teksty
2009-10-08 13:10:46
zdjecia umieszczone z wycieczki po okolicy
projekt graficzny:
2business
opracowanie interfejsu i optymalizacja kodu:
annet